Zasilacz impulsowy: otwarty, 40W, 80-264VAC, 24VDC, 1,67A FCS40US24
TIM SA
Zasilacz impulsowy: otwarty, 40W, 80-264VAC, 24VDC, 1,67A FCS40US24 RSS 111.60 111.60 90.73 + VAT
MPN:
FCS40US24
Kod:
Producent:
XP POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.73% (16.03.2026)
Poprzednia cena:
107.59
Producent: XP POWER Typ zasilacza: impulsowy Rodzaj zasilacza: otwarty Moc: 40W Liczba wyjść: 1 Napięcie wyjściowe: 24V DC Prąd wyjściowy: 1,67A Temperatura pracy: -25...70°C Montaż: otwory mocujące Sprawność: 85% Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP Wymiary zewnętrzne: 50,8x76,2x26,4mm Podłączenie elektryczne: wtyk z mechanizmem zatrzaskowym Seria producenta: FCS Pobór mocy bez obciążenia: Napięcie izolacji: 4kV Obudowa: 3"x2" Zastosowanie: aplikacje medyczne, IT