BTA416X-800CTQ
Wekton
BTA416X-800CTQ RSS 4.29 4.29 x 8
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA416X-800CTQ
Minimalne zamówienie:
8 szt.
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220FP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.64% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
4.32
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Triak 16A 800V Igt=35mA TO220FP