1T8A4-0303S3UP
TME
RSS 11.14 11.14 9.06 + VAT
MPN:
1T8A4_0303S3UP
Kod:
1T8A4-0303S3UP
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.96% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
11.48
Ilość [ x szt]: 10+ 19+ 38+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 3,3V; Uwyj: 3,3VDC; Iwyj: 30÷303mA