KF2EDG-Y-3.50-4P - Listwy zaciskowe, rozłączalne
Maritex
KF2EDG-Y-3.50-4P - Listwy zaciskowe, rozłączalne RSS 1.22 1.22 0.99 + VAT
MPN:
KF2EDG-Y-3.50-4P
Kod:
d641f4
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 500+ 1000+
Listwa zaciskowa rozłączalna; w rastrze 3.50mm; 4-torowa; żeńska; na przewód 0.5-1.5mm2 (AWG 28-16); kierunek wtykania równoległy do osi przewodu; styki z fosforobrązu; mosiężna klatka przewodu; UL 300V/8A; TUV 250V/7A