KF2EDG-Y-3.50-5P - Listwy zaciskowe, rozłączalne
Maritex
KF2EDG-Y-3.50-5P - Listwy zaciskowe, rozłączalne RSS 1.60 1.60 1.30 + VAT
MPN:
KF2EDG-Y-3.50-5P
Kod:
adbb01
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 20+ 100+ 300+ 500+
Listwa zaciskowa rozłączalna; w rastrze 3.50mm; 5-torowa; żeńska; na przewód 0.5-1.5mm2 (AWG 28-16); kierunek wtykania równoległy do osi przewodu; styki z fosforobrązu; mosiężna klatka przewodu; UL 300V/8A; TUV 250V/7A