IXXH30N60C3
TME
RSS 14.13 14.13 x 300
MPN:
IXXH30N60C3
Minimalne zamówienie:
300 szt.
Producent:
IXYS
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.26% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
14.10
Tranzystor: IGBT; 600V; 60A; 270W; TO247-3