SCWN06W8-15
TME
RSS 42.93 42.93 34.90 + VAT
MPN:
SCWN06W8-15
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.83% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
43.73
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 6W; Uwej: 9÷75VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 400mA