DCWN03W8-12
TME
RSS 37.58 37.58 30.55 + VAT
MPN:
DCWN03W8-12
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
38.01
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 3W; Uwej: 9÷75VDC; Uwyj: 12VDC; Uwyj2: -12VDC