SPA01W8-24
TME
RSS 33.05 33.05 26.87 + VAT
MPN:
SPA01W8-24
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.79% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
34.00
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 9÷75VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 0÷42mA