TCI240-148U-J
MPN:
TCI 240-148U-J
Kod:
TCI240-148U-J
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
448.35
Zasilacz: impulsowy; AC/DC; 240W; 45,6÷50,4VDC; 48V; 5A; OUT: 1; 91%