TCI240-124U-J
MPN:
TCI 240-124U-J
Kod:
TCI240-124U-J
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
448.35
Zasilacz: impulsowy; AC/DC; 240W; 22,8÷25,2VDC; 24V; 10A; OUT: 1