TCI240-112U-J
TME
RSS 443.29 443.29 360.40 + VAT
MPN:
TCI 240-112U-J
Kod:
TCI240-112U-J
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
448.35
Zasilacz: impulsowy; AC/DC; 240W; 11,4÷12,6VDC; 12V; 20A; OUT: 1