MEAN WELL SCWN06W8-12 Przetwornica DC/DC 24 V 12 V 0.500 A 6 W Content 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL SCWN06W8-12 Przetwornica DC/DC 24 V 12 V 0.500 A 6 W Content 1 szt. RSS 56.99 56.99 46.33 + VAT