Kondensator ceramiczny Murata GRM155R60G225ME15J 2.20 µF 4 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM155R60G225ME15J 2.20 µF 4 V 1 szt. RSS 0.04 0.04 0.03 + VAT
MPN:
GRM155R60G225ME15J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 2,2 uF 4 V X5R (EIA) ±20% (M)