Kondensator ceramiczny Murata GRM188R61A106ME69J 10.00 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM188R61A106ME69J 10.00 µF 10 V 1 szt. RSS 0.18 0.18 0.15 + VAT
MPN:
GRM188R61A106ME69J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 10uF 10V X5R (EIA) ±20% (M)