Kondensator ceramiczny Murata GCM21BR71H105MA03K 1.00 µF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM21BR71H105MA03K 1.00 µF 50 V 1 szt. RSS 0.46 0.46 0.37 + VAT
MPN:
GCM21BR71H105MA03K
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 1uF 50V X7R (EIA) ±20% (M) AEC-Q200