Kondensator ceramiczny Murata GCM155R71C273KA37D 27.00 nF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM155R71C273KA37D 27.00 nF 16 V 1 szt. RSS 0.05 0.05 0.04 + VAT
MPN:
GCM155R71C273KA37D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Kondensator MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 27 nF 16 V X7R (EIA) ±10% (K) AEC-Q200