Kondensator ceramiczny Murata GCJ188R71E105MA01D 1.00 µF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCJ188R71E105MA01D 1.00 µF 25 V 1 szt. RSS 0.40 0.40 0.33 + VAT
MPN:
GCJ188R71E105MA01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 1uF 25V X7R (EIA) ±20% (M) AEC-Q200 Miękki term.