Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C2A3R0BB01L 3.00 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C2A3R0BB01L 3.00 pF 100 V 1 szt. RSS 0.16 0.16 0.13 + VAT
MPN:
GJM0225C2A3R0BB01L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 3pF 100V C0G (EIA) ±0,1 pF (B) Wysoka Q