Kondensator ceramiczny Murata GRM0335C1H3R1BA01D 3.10 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM0335C1H3R1BA01D 3.10 pF 50 V 1 szt. RSS 0.02 0.02 0.02 + VAT
MPN:
GRM0335C1H3R1BA01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 3,1 pF 50 V C0G (EIA) ±0,1 pF (B)