Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR71A105KA01L 1.00 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR71A105KA01L 1.00 µF 10 V 1 szt. RSS 0.18 0.18 0.15 + VAT
MPN:
GRM21BR71A105KA01L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 1uF 10V X7R (EIA) ±10% (K)