Kondensator ceramiczny Murata GRM31CR71C106KAC7K 10.00 µF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM31CR71C106KAC7K 10.00 µF 16 V 1 szt. RSS 0.96 0.96 0.78 + VAT
MPN:
GRM31CR71C106KAC7K
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,6 mm) 10uF 16V X7R (EIA) ±10% (K)