Kondensator ceramiczny Murata GRM21BC8YA106KE11K 10.00 µF 35 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BC8YA106KE11K 10.00 µF 35 V 1 szt. RSS 0.48 0.48 0.39 + VAT
MPN:
GRM21BC8YA106KE11K
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 10uF 35V X6S (EIA) ±10% (K)