Kondensator ceramiczny Murata GQM0335C2D7R1DB01D 7.10 pF 200 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GQM0335C2D7R1DB01D 7.10 pF 200 V 1 szt. RSS 0.44 0.44 0.36 + VAT
MPN:
GQM0335C2D7R1DB01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 7,1 pF 200 V C0G (EIA) ±0,5 pF (D) Wysoka Q