Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A5R6DE02J 5.60 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A5R6DE02J 5.60 pF 100 V 1 szt. RSS 0.05 0.05 0.04 + VAT
MPN:
GCM1555C2A5R6DE02J
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 5,6 pF 100 V C0G (EIA) ±0,5 pF (D) AEC-Q200 Układ napędowy/bezpieczeństwo