Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A1R3CE02D 1.30 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A1R3CE02D 1.30 pF 100 V 1 szt. RSS 0.05 0.05 0.04 + VAT
MPN:
GCM1555C2A1R3CE02D
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 1,3 pF 100 V C0G (EIA) ±0,25 pF (C) AEC-Q200 Układ napędowy/bezpieczeństwo