UCD1H221MNL1GS - Elementy
Maritex
RSS 1.91 1.91 1.55 + VAT
MPN:
UCD1H221MNL1GS
Kod:
3f236e
Producent:
NICHICON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 200+ 500+
Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - SMD; NICHICON; UCD1H221MNL1GS; 220 µF; 20 %; 50 V; 700 mA