LQW15AN24NG00D - Elementy
Maritex
RSS 0.47 0.47 0.38 + VAT
MPN:
LQW15AN24NG00D
Kod:
7b0c0e
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 1000+ 5000+ 10000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQW15AN24NG00D; 24 nH; 3.5 GHz; 100 MHz; Non-Magnetic