IHLP4040DZER470M11 - Elementy
Maritex
RSS 4.49 4.49 3.65 + VAT
MPN:
IHLP4040DZER470M11
Kod:
6bbd2d
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+
Cewki indukcyjne mocy – SMD; VISHAY; IHLP4040DZER470M11; 47 µH; 145 mOhm; 100 kHz; 20 %