20SVPF560M - Elementy
Maritex
20SVPF560M - Elementy RSS 5.90 5.90 4.80 + VAT
MPN:
20SVPF560M
Kod:
55d7a5
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 75+ 100+ 125+ 200+ 400+ 1200+
Polimerowe organiczne kondensatory aluminiowe; PANASONIC; 20SVPF560M; 560 µF; 12 mOhm; 20 %; 20 V