20SVPF560M ELKO polymers SMD, 560 µF, 20 V, 105°C, 10 x 12.7 mm
reichelt elektronik
20SVPF560M ELKO polymers SMD, 560 µF, 20 V, 105°C, 10 x 12.7 mm RSS 1.50 1.50 EUR6.40 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
20SVPF560M
Kod:
200226
Producent:
PANASONIC
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (17.01.2026)
Poprzednia cena:
Polymer Aluminium Kondensator
Surface Mount Type
Series : SVPF
Features - High voltage (50 V.DC max.) - Large capacitance (1000 µF max.) - 105°C / 5000 h