YS24-2401000 - Zasilacze biurkowe
Maritex
YS24-2401000 - Zasilacze biurkowe RSS 37.82 37.82 30.75 + VAT
MPN:
YS24-2401000
Kod:
12d4cf
Producent:
YINGJIAO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz impulsowy; biurkowy; 24W; 24V; 1A; 85-265VAC