YS24-1501600 - Zasilacze biurkowe
Maritex
YS24-1501600 - Zasilacze biurkowe RSS 37.82 37.82 30.75 + VAT
MPN:
YS24-1501600
Kod:
702d3e
Producent:
YINGJIAO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-99% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz impulsowy; biurkowy; 24W; 15V; 1.6A; 85-265VAC