48.P2.9.024.5007SMA
Maritex
RSS
87.93
71.49 + VAT
- MPN:
- 48.P2.9.024.5007SMA
- Kod:
- ad498f
- Producent:
- FINDER
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
| Ilość [ x szt]: | 10+ | 20+ | 50+ |
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla 5007sma
Przekaźnik interfejsowy; elektromagnetyczny; prąd znamionowy 8A; napięcie cewki 24VDC; podwójny styk przełączny DPDT; moc cewki 0.7W; 8A/250VAC, 8A/24VDC; zaciski śrubowe; na szynę DIN