LB2012T100KR
Wekton
LB2012T100KR RSS 1.13 1.13 x 66
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LB2012T100KR
Minimalne zamówienie:
66 szt.
Producent:
TAIYO YUDEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.55% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
1.13
Ilość [ x szt]: 250+
Dławik drutowy SMD 0805 10uH 0,12A 0,7R ±10% 32MHz