MKS4-47U/100
TME
MKS4-47U/100 RSS 32.58 32.58 x 308
MPN:
MKS4D054707E00KSSD
Kod:
MKS4-47U/100
Minimalne zamówienie:
308 szt.
Producent:
WIMA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.65% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
32.37
Kondensator: poliestrowy; 47uF; Upracy: 100VDC; 63VAC; 37,5mm; ±10%