MKS4-47U/63
TME
MKS4-47U/63 RSS 33.16 33.16 x 396
MPN:
MKS4C054706G00KSSD
Kod:
MKS4-47U/63
Minimalne zamówienie:
396 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.28% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
33.59
Kondensator: poliestrowy; 47uF; Upracy: 63VDC; 40VAC; 27,5mm; ±10%