MHB100-24S05
TME
MHB100-24S05 RSS 305.42 305.42 248.31 + VAT
MPN:
MHB100-24S05
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
301.69
Przetwornica: DC/DC; 100W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 20A