MHB100-24S12
TME
RSS
284.70
231.46 + VAT
- MPN:
- MHB100-24S12
- Zmiana ceny:
- +0.09% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla mhb100
Przetwornica: DC/DC; 100W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 8,3A