MHB100-48S24
TME
MHB100-48S24 RSS 265.36 265.36 215.74 + VAT
MPN:
MHB100-48S24
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
262.11
Przetwornica: DC/DC; 100W; Uwej: 36÷75VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 4,17A