MHB100-24S05
TME
RSS
305.42
248.31 + VAT
- MPN:
- MHB100-24S05
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.24% (30.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla mhb100
Przetwornica: DC/DC; 100W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 20A