MHB100-24S12
TME
MHB100-24S12 RSS 284.70 284.70 231.46 + VAT
MPN:
MHB100-24S12
Zmiana ceny:
+0.09% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
284.43
Przetwornica: DC/DC; 100W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 8,3A