MHB100-24S24
TME
MHB100-24S24 RSS 321.03 321.03 261.00 + VAT
MPN:
MHB100-24S24
Zmiana ceny:
-3.88% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
333.99
Przetwornica: DC/DC; 100W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 4,17A