5800-332-RC
TME
5800-332-RC RSS 4.97 4.97 4.04 + VAT
MPN:
5800-332-RC
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
4.17
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Dławik: osiowy; THT; 3300uH; 125mA; R: 6,56Ω; ±10%; Ø6,73x17,78mm