FIX-LEDS-18
TME
FIX-LEDS-18 RSS 0.25 0.25 x 50
MPN:
FIX-LEDS-18
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
FIX&FASTEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.08% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.25
Ilość [ x szt]: 100+ 1000+ 5000+
Tulejka dystansowa; LED; Øzewn: 4mm; ØLED: 3mm; Dł: 18mm; naturalny