OWA-90E-20
TME
OWA-90E-20 RSS 196.75 196.75 159.96 + VAT
MPN:
OWA-90E-20
Zmiana ceny:
-0.99% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
198.71
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 90W; 20VDC; 4,5A; 90÷264VAC; 127÷370VDC