MHB100-24S24
Wekton
MHB100-24S24 RSS 485.56 485.56 394.76 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MHB100-24S24
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.67% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
488.84
Ilość [ x szt]: 10+
Przetwornik DC/DC 100W Wej: 18-36V Wyj: 24V 4,1A ON-OFF