Głośnik T.11.250.8.PH Neodym STX CT.STX.4.1.250.8.N.P.PH GDWT10/200/8 PB
Nowy Elektronik
RSS
71.50
58.13 + VAT
- Zmiana ceny:
- -4.03% (05.01.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla gdwt10
Dynamiczny, Tubowy Głośnik Wysokotonowy marki STX T.11.250.8.PH
Wszystkie oferowane głośniki STX są produktami fabrycznie NOWYMI i objętymi GWARANCJĄ.
Specyfikacja:
Poprzednia nazwa CT.STX.4.1.250.8.N.P.PH, GDWT-10-200-8-PB Optymalny dla aplikacji audio Hi-Fi / PA (estrada) Nominalna średnica cewki: 1" (25mm) Moc nominalna kolumny: 250W Moc Program Power: 35 W (2.5kHz-23kHz) Moc AES: 18W (2.5kHz-23kHz) Nominalna impedancja: 8 ohm Czułość: 104dB Membrana fenolowa Materiał karkasu cewki - włókno szklane Materiał uzwojenia cewki - miedziana platerowana Aluminium (CCAW) Wysoka stabilność tuby z tworzywa sztucznego Magnes: neodymowy o wysokiej gęstości magnetycznej Zalecana minimalna częstotliwość zwrotnicy: 2500 Hz / 18 dB / okt Fs=1570 Hz Re=6.9 ohm L 10kHz = 0.06mH Max zakres liniowego przemieszczenia: 1.00mm (p-p) Podłączenie: 2 konektory M4.8mm Wymiary zewn: fi=107 x 83 mm Rozstaw otworów montaowych: 65x65 mm Opakowanie: pudełko Masa: 0.25kg