OWA-90E-12
Wekton
OWA-90E-12 RSS 217.33 217.33 176.69 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
OWA-90E-12
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+13% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
192.16
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz Desktop 90W 90-264VAC / 12V 7,5A IP67 Wtyk XLR