STMicroelectronics Dioda TVS Jednokierunkowa 2 Powierzchnia SOT-23 6.1 V ESDA6V1L 300 W 3-pinowy
RS Components
STMicroelectronics Dioda TVS Jednokierunkowa 2 Powierzchnia SOT-23 6.1 V ESDA6V1L 300 W 3-pinowy RSS 1.17 1.17 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESDA6V1L
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (09.03.2026)
Poprzednia cena:
1.26
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 1000+ 3000+
4 Funkcje Unique Transcil™ Niski prąd upływu:< Maks. 20 mA przy napięciu przebicia Moc Peak Pulse 400 W (20 μs)undefined